Hakutulokset hakusanalle ”hv”
Tuotteet
-
Alkuperäinen hinta $33.99 - Alkuperäinen hinta $67.98Alkuperäinen hinta $33.99$33.99 USD - $67.98 USD$33.99 - $67.98Nykyinen hinta $33.99 USD| /
CNHL MiniStar 1800mAh 22.2V 6S 120C(max 240C) Lipo-akku XT60-liittimellä
30 reviews10+ varastossaTekniset tiedot Varastonumero: 1801206G Kapasiteetti: 1800mAh Jännite: 22,2V / 6-soluinen / 6S1P Purkunopeus: 120C jatkuva / 240C hetkellinen Lata...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $33.99 - Alkuperäinen hinta $67.98Alkuperäinen hinta $33.99$33.99 USD - $67.98 USD$33.99 - $67.98Nykyinen hinta $33.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $29.98Alkuperäinen hinta $29.98 - Alkuperäinen hinta $29.98Alkuperäinen hinta $29.98$25.98 USD - $29.98 USD$25.98 - $29.98Nykyinen hinta $25.98 USD| /
[Combo] 2 pakkausta CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C Lipo-akku XT30U-liittimellä
27 reviews10+ varastossaNopea yhteensopivuuden tarkistus [Combo] 2 Packs CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C LiPo Battery with XT30U Plug sisältää kaksi kompaktia ja kevyttä...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $29.98Alkuperäinen hinta $29.98 - Alkuperäinen hinta $29.98Alkuperäinen hinta $29.98$25.98 USD - $29.98 USD$25.98 - $29.98Nykyinen hinta $25.98 USD| /Säästä jopa 13% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $29.98 - Alkuperäinen hinta $29.98Alkuperäinen hinta $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Nykyinen hinta $29.98 USD| /
[Combo] 2 pakettia CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C Lipo-akku XT60-liittimellä
39 reviews10+ varastossaNopea yhteensopivuuden tarkistus [Combo] 2 Packs CNHL MiniStar 850mAh 14,8V 4S 70C LiPo Battery with XT60 Plug on kompakti suurjännitteinen akkusar...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $29.98 - Alkuperäinen hinta $29.98Alkuperäinen hinta $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Nykyinen hinta $29.98 USD| / -
Alkuperäinen hinta $32.99 - Alkuperäinen hinta $32.99Alkuperäinen hinta $32.99$32.99 USD$32.99 - $32.99Nykyinen hinta $32.99 USD| /
CNHL 3300mAh 14.8V 4S Lipo akku 40C XT60-liittimellä
31 reviewsVain 4 yksikköä jäljelläTekniset tiedot: Varastonumero: 330404Z Kapasiteetti: 3300mAh Jännite: 14,8V / 4-kennoa / 4S1P Purkausnopeus: 40C jatkuva / 80C hetkellinen Latau...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $32.99 - Alkuperäinen hinta $32.99Alkuperäinen hinta $32.99$32.99 USD$32.99 - $32.99Nykyinen hinta $32.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $17.99 - Alkuperäinen hinta $35.98Alkuperäinen hinta $17.99$17.99 USD - $35.98 USD$17.99 - $35.98Nykyinen hinta $17.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 11.1V 3S 70C Lipo-akku XT60-liittimellä
74 reviews10+ varastossaNopea sopivuustarkistus CNHL G+Plus 2200mAh 11.1V 3S 70C LiPo -akku XT60-liittimellä on käytännöllinen 3S-akku käyttäjille, jotka haluavat kompakti...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $17.99 - Alkuperäinen hinta $35.98Alkuperäinen hinta $17.99$17.99 USD - $35.98 USD$17.99 - $35.98Nykyinen hinta $17.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $101.99Alkuperäinen hinta $101.99 - Alkuperäinen hinta $101.99Alkuperäinen hinta $101.99$89.99 USD - $101.99 USD$89.99 - $101.99Nykyinen hinta $89.99 USD| /
CNHL Racing -sarjan 9500mAh 14.8V 4S Lipo -akku 90C QS8 -liittimellä
37 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 950904QS8 Kapasiteetti: 9500mAh Jännite: 14.8V / 4-kennoa / 4S1P Purkunopeus: 90C jatkuva / 180C hetkellinen Latau...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $101.99Alkuperäinen hinta $101.99 - Alkuperäinen hinta $101.99Alkuperäinen hinta $101.99$89.99 USD - $101.99 USD$89.99 - $101.99Nykyinen hinta $89.99 USD| /Säästä jopa 12% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $25.99Alkuperäinen hinta $25.99 - Alkuperäinen hinta $25.99Alkuperäinen hinta $25.99$15.99 USD - $25.99 USD$15.99 - $25.99Nykyinen hinta $15.99 USD| /
CNHL Racing Series 8200 mAh 3,8 V 1S Shorty-LiHV-akku 1/12 Pan Car-, GT12- ja LMP12-autoihin
1 review10+ varastossaCNHL Racing Series 8200 mAh:n 1S Shorty LiHV -akku on suurikapasiteettinen, matalaprofiilinen kovakoteloinen akku, joka on kehitetty yhteensopiviin...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $25.99Alkuperäinen hinta $25.99 - Alkuperäinen hinta $25.99Alkuperäinen hinta $25.99$15.99 USD - $25.99 USD$15.99 - $25.99Nykyinen hinta $15.99 USD| /Säästä jopa 38% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $111.99 - Alkuperäinen hinta $111.99Alkuperäinen hinta $111.99$111.99 USD$111.99 - $111.99Nykyinen hinta $111.99 USD| /
CNHL Innovation RC -sarja 10000mAh 14.8V 4S Lipo -akku 100C QS8 -liittimellä
14 reviews10+ varastossaV2.0 tekniset tiedot: Varastonumero: 10001004QS8 Kapasiteetti: 10000mAh Jännite: 14,8 V / 4-kennoa / 4S1P Purkausnopeus: 100C jatkuva / 200C het...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $111.99 - Alkuperäinen hinta $111.99Alkuperäinen hinta $111.99$111.99 USD$111.99 - $111.99Nykyinen hinta $111.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $49.98 - Alkuperäinen hinta $49.98Alkuperäinen hinta $49.98$49.98 USD$49.98 - $49.98Nykyinen hinta $49.98 USD| /
2 pakkausta CNHL G+Plus 2200mAh 14.8V 4S Lipo akku 70C XT60-liittimellä
49 reviews10+ varastossaNopea sopivuustarkistus 2-pack CNHL G+Plus 2200mAh 14,8V 4S LiPo -akku 70C XT60-liittimellä on käytännöllinen 4S-akku-yhdistelmä käyttäjille, jotka...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $49.98 - Alkuperäinen hinta $49.98Alkuperäinen hinta $49.98$49.98 USD$49.98 - $49.98Nykyinen hinta $49.98 USD| / -
Alkuperäinen hinta $59.99 - Alkuperäinen hinta $59.99Alkuperäinen hinta $59.99$59.99 USD$59.99 - $59.99Nykyinen hinta $59.99 USD| /
CNHL Black Series 5000mAh 22.2V 6S Lipo akku 40C XT90-liittimellä
16 reviewsVain 5 yksikköä jäljelläTekniset tiedot: Varastonumero: 500406BKZ Kapasiteetti: 5000mAh Jännite: 22.2V / 6-Cell / 6S1P Purkausnopeus: 40C jatkuva / 80C hetkellinen Lata...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $59.99 - Alkuperäinen hinta $59.99Alkuperäinen hinta $59.99$59.99 USD$59.99 - $59.99Nykyinen hinta $59.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $15.18 - Alkuperäinen hinta $18.99Alkuperäinen hinta $15.18 - Alkuperäinen hinta $18.99Alkuperäinen hinta $15.18$9.98 USD - $18.99 USD$9.98 - $18.99Nykyinen hinta $9.98 USD| /
2 pakkausta CNHL MiniStar 450mAh 11.1V 3S 70C Lipo-akku XT30U-liittimellä BETAFPV Pavo20 Prolle
45 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 45703G Kapasiteetti: 450mAh Jännite: 11,1V / 3-sellainen / 3S1P Purkunopeus: 70C jatkuva / 140C hetkellinen Lataus...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $15.18 - Alkuperäinen hinta $18.99Alkuperäinen hinta $15.18 - Alkuperäinen hinta $18.99Alkuperäinen hinta $15.18$9.98 USD - $18.99 USD$9.98 - $18.99Nykyinen hinta $9.98 USD| /Säästä jopa 34% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $19.99 - Alkuperäinen hinta $39.98Alkuperäinen hinta $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Nykyinen hinta $19.99 USD| /
CNHL MiniStar 350mAh 11,1V 3S 70C Lipo-akku XT30U-liittimellä
11 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 35703G Kapasiteetti: 350mAh Jännite: 11,1V / 3-kennoa / 3S1P Purkunopeus: 70C jatkuva / 140C hetkellinen Latausno...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $19.99 - Alkuperäinen hinta $39.98Alkuperäinen hinta $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Nykyinen hinta $19.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $48.99Alkuperäinen hinta $48.99 - Alkuperäinen hinta $48.99Alkuperäinen hinta $48.99$39.99 USD - $48.99 USD$39.99 - $48.99Nykyinen hinta $39.99 USD| /
CNHL Racing -sarjan 6200mAh 11.1V 3S 90C Lipo-akku EC5-liittimellä
15 reviews10+ varastossaNopea yhteensopivuustarkistus CNHL Racing Series 6200mAh 11,1V 3S 90C LiPo-akku EC5-liittimellä on suurikapasiteettinen 3S-akku RC-käyttäjille, jot...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $48.99Alkuperäinen hinta $48.99 - Alkuperäinen hinta $48.99Alkuperäinen hinta $48.99$39.99 USD - $48.99 USD$39.99 - $48.99Nykyinen hinta $39.99 USD| /Säästä jopa 18% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $5.99 - Alkuperäinen hinta $11.98Alkuperäinen hinta $5.99 - Alkuperäinen hinta $11.98Alkuperäinen hinta $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Nykyinen hinta $3.69 USD| /
CNHL MiniStar 450mAh 7.4V 2S 70C Lipo-akku XT30U-liittimellä
31 reviews10+ varastossaNopea yhteensopivuuden tarkistus CNHL MiniStar 450mAh 7.4V 2S 70C LiPo Battery with XT30U on kevyt normaalijännitteinen 2S-akku mikro-EDF-suihkukon...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $5.99 - Alkuperäinen hinta $11.98Alkuperäinen hinta $5.99 - Alkuperäinen hinta $11.98Alkuperäinen hinta $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Nykyinen hinta $3.69 USD| /Säästä jopa 38% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $47.98 - Alkuperäinen hinta $49.98Alkuperäinen hinta $47.98 - Alkuperäinen hinta $49.98Alkuperäinen hinta $47.98$31.98 USD - $49.98 USD$31.98 - $49.98Nykyinen hinta $31.98 USD| /
[Combo] 2 pakettia CNHL Black Series 1100mAh 22.2V 6S Lipo-akku XT60-liittimellä
68 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 1101006BK Kapasiteetti: 1100mAh Jännite: 22.2V / 6-kennoa / 6S1P Purkunopeus: 100C jatkuva / 200C hetkellinen Lata...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $47.98 - Alkuperäinen hinta $49.98Alkuperäinen hinta $47.98 - Alkuperäinen hinta $49.98Alkuperäinen hinta $47.98$31.98 USD - $49.98 USD$31.98 - $49.98Nykyinen hinta $31.98 USD| /Säästä jopa 33% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $17.99 - Alkuperäinen hinta $17.99Alkuperäinen hinta $17.99$17.99 USD$17.99 - $17.99Nykyinen hinta $17.99 USD| /
CNHL Black Series V2.0 1500mAh 11.1V 3S 130C Lipo-akku XT60-liittimellä
No reviews10+ varastossaNopea sopivuustarkistus CNHL Black Series V2.0 1500mAh 11.1V 3S 130C LiPo Battery with XT60 Plug on kompakti ja kevyt 3S-akku FPV-drooneihin, liido...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $17.99 - Alkuperäinen hinta $17.99Alkuperäinen hinta $17.99$17.99 USD$17.99 - $17.99Nykyinen hinta $17.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $141.99 - Alkuperäinen hinta $141.99Alkuperäinen hinta $141.99$141.99 USD$141.99 - $141.99Nykyinen hinta $141.99 USD| /
CNHL Racing -sarjan 9500mAh 22.2V 6S 90C Lipo-akku QS8-liittimellä
29 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 950906QS8 Kapasiteetti: 9500mAh Jännite: 22,2V / 6-kennoa / 6S1P Purkunopeus: 90C jatkuva / 180C hetkellinen Latau...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $141.99 - Alkuperäinen hinta $141.99Alkuperäinen hinta $141.99$141.99 USD$141.99 - $141.99Nykyinen hinta $141.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $25.99 - Alkuperäinen hinta $25.99Alkuperäinen hinta $25.99$25.99 USD$25.99 - $25.99Nykyinen hinta $25.99 USD| /
CNHL 2700mAh 14.8V 4S 40C Lipo-akku XT60-liittimellä
9 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 270404XT60 Kapasiteetti: 2700mAh Jännite: 14,8V / 4-soluinen / 4S1P Purkunopeus: 40C jatkuva / 80C hetkellinen L...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $25.99 - Alkuperäinen hinta $25.99Alkuperäinen hinta $25.99$25.99 USD$25.99 - $25.99Nykyinen hinta $25.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $21.99 - Alkuperäinen hinta $43.98Alkuperäinen hinta $21.99 - Alkuperäinen hinta $43.98Alkuperäinen hinta $21.99$18.49 USD - $43.98 USD$18.49 - $43.98Nykyinen hinta $18.49 USD| /
CNHL MiniStar 1300mAh 22.2V 6S 120C Lipo-akku XT60-liittimellä
28 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 1301206 Kapasiteetti: 1300mAh Jännite: 22.2V / 6-kennoa / 6S1P Purkausvirta: 120C jatkuva / 240C purkaus Latausnop...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $21.99 - Alkuperäinen hinta $43.98Alkuperäinen hinta $21.99 - Alkuperäinen hinta $43.98Alkuperäinen hinta $21.99$18.49 USD - $43.98 USD$18.49 - $43.98Nykyinen hinta $18.49 USD| /Säästä jopa 16% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $23.98Alkuperäinen hinta $23.98 - Alkuperäinen hinta $23.98Alkuperäinen hinta $23.98Nykyinen hinta $19.98 USD$19.98 - $19.98Nykyinen hinta $19.98 USD| /
[Combo] 2 pakkausta CNHL MiniStar 650mAh 14.8V 4S 70C Lipo-akku XT30U-liittimellä CineWhoopille
58 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 65704G Kapasiteetti: 650mAh Jännite: 14,8V /4-soluinen / 4S1P Purkunopeus: 70C jatkuva / 140C hetkellinen Latausno...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $23.98Alkuperäinen hinta $23.98 - Alkuperäinen hinta $23.98Alkuperäinen hinta $23.98Nykyinen hinta $19.98 USD$19.98 - $19.98Nykyinen hinta $19.98 USD| /Säästä 17% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $19.98Alkuperäinen hinta $19.98 - Alkuperäinen hinta $19.98Alkuperäinen hinta $19.98$14.98 USD - $19.98 USD$14.98 - $19.98Nykyinen hinta $14.98 USD| /
[Combo] 2 pakkausta CNHL MiniStar 650mAh 11.1V 3S 70C Lipo-akku XT30U-liittimellä
40 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 65703G Kapasiteetti: 650mAh Jännite: 11,1V / 3-kennoa / 3S1P Purkunopeus: 70C jatkuva / 140C hetkellinen Latausnop...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $19.98Alkuperäinen hinta $19.98 - Alkuperäinen hinta $19.98Alkuperäinen hinta $19.98$14.98 USD - $19.98 USD$14.98 - $19.98Nykyinen hinta $14.98 USD| /Säästä jopa 25% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $40.99Alkuperäinen hinta $40.99 - Alkuperäinen hinta $40.99Alkuperäinen hinta $40.99$29.99 USD - $40.99 USD$29.99 - $40.99Nykyinen hinta $29.99 USD| /
CNHL G+Plus 6000mAh 11.1V 3S 70C Lipo-akku XT90-liittimellä
5 reviewsVain 6 yksikköä jäljelläTekniset tiedot: Varastonumero: 600703 Kapasiteetti: 6000mAh Jännite: 11.1V / 3-kennoa / 3S1P Purkausnopeus: 70C Jatkuva / 140C Purkaus Latausnop...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $40.99Alkuperäinen hinta $40.99 - Alkuperäinen hinta $40.99Alkuperäinen hinta $40.99$29.99 USD - $40.99 USD$29.99 - $40.99Nykyinen hinta $29.99 USD| /Säästä jopa 27% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $60.99 - Alkuperäinen hinta $60.99Alkuperäinen hinta $60.99$60.99 USD$60.99 - $60.99Nykyinen hinta $60.99 USD| /
CNHL G+Plus 4000mAh 22.2V 6S 70C Lipo-akku XT90-liittimellä
33 reviews10+ varastossaNopea sovituskoe CNHL G+Plus 4000mAh 22.2V 6S 70C LiPo -akku XT90-liittimellä on käytännöllinen valinta RC-käyttäjille, jotka haluavat kevyemmä...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $60.99 - Alkuperäinen hinta $60.99Alkuperäinen hinta $60.99$60.99 USD$60.99 - $60.99Nykyinen hinta $60.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $49.98Alkuperäinen hinta $49.98 - Alkuperäinen hinta $49.98Alkuperäinen hinta $49.98$39.98 USD - $49.98 USD$39.98 - $49.98Nykyinen hinta $39.98 USD| /
2 pakkausta CNHL Black Series V2.0 1100mAh 22.2V 6S 130C Lipo-akku XT60-liittimellä
No reviews10+ varastossaNopea sovitustarkistus 2 Packs CNHL Black Series V2.0 1100mAh 22.2V 6S 130C LiPo Battery with XT60 Plug on kompakti 6S FPV -akkuyhdistelmä lentäjil...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $49.98Alkuperäinen hinta $49.98 - Alkuperäinen hinta $49.98Alkuperäinen hinta $49.98$39.98 USD - $49.98 USD$39.98 - $49.98Nykyinen hinta $39.98 USD| /Säästä jopa 20% Säästä %