Hakutulokset hakusanalle ”hv”
Tuotteet
-
Alkuperäinen hinta $45.99 - Alkuperäinen hinta $45.99Alkuperäinen hinta $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Nykyinen hinta $45.99 USD| /
CNHL Racing -sarja 5600mAh 11,1V 3S 120C Kova Kotelo Lipo-akku EC5-liittimellä
21 reviews10+ varastossaNopea yhteensopivuustarkistus CNHL Racing Series 5600mAh 11,1V 3S 120C kovakoteloinen LiPo-akku EC5-liittimellä on tehokas 3S-kovakoteloakku RC-kul...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $45.99 - Alkuperäinen hinta $45.99Alkuperäinen hinta $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Nykyinen hinta $45.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $53.99 - Alkuperäinen hinta $107.98Alkuperäinen hinta $53.99$53.99 USD - $107.98 USD$53.99 - $107.98Nykyinen hinta $53.99 USD| /
CNHL Racing -sarjan 5200mAh 14.8V 4S Lipo -akku 90C EC5 -liittimellä
28 reviews10+ varastossaTekniset tiedot Varastonumero: 520904EC5 Kapasiteetti: 5200mAh Jännite: 14,8V / 4-kennoa / 4S1P Purkunopeus: 90C jatkuva / 180C hetkellinen Latau...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $53.99 - Alkuperäinen hinta $107.98Alkuperäinen hinta $53.99$53.99 USD - $107.98 USD$53.99 - $107.98Nykyinen hinta $53.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $54.99 - Alkuperäinen hinta $109.98Alkuperäinen hinta $54.99$54.99 USD - $109.98 USD$54.99 - $109.98Nykyinen hinta $54.99 USD| /
CNHL G+Plus 5000mAh 14.8V 4S Lipo akku 70C XT90-liittimellä
23 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 500704 Kapasiteetti: 5000mAh Jännite: 14.82V / 4-kennoa / 4S1P Purkunopeus: 70C jatkuva / 140C hetkellinen Lataus...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $54.99 - Alkuperäinen hinta $109.98Alkuperäinen hinta $54.99$54.99 USD - $109.98 USD$54.99 - $109.98Nykyinen hinta $54.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $51.98 - Alkuperäinen hinta $103.96Alkuperäinen hinta $51.98 - Alkuperäinen hinta $103.96Alkuperäinen hinta $51.98$45.98 USD - $103.96 USD$45.98 - $103.96Nykyinen hinta $45.98 USD| /
2 pakkausta CNHL Black Series V2.0 1300mAh 22.2V 6S 130C Lipo-akku XT60-liittimellä
7 reviews10+ varastossaNopea sovitustarkistus 2 Packs CNHL Black Series V2.0 1300mAh 22.2V 6S 130C LiPo-akku XT60-liittimellä sopii erinomaisesti FPV-lentäjille, jotka ha...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $51.98 - Alkuperäinen hinta $103.96Alkuperäinen hinta $51.98 - Alkuperäinen hinta $103.96Alkuperäinen hinta $51.98$45.98 USD - $103.96 USD$45.98 - $103.96Nykyinen hinta $45.98 USD| /Säästä jopa 12% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $65.99 - Alkuperäinen hinta $65.99Alkuperäinen hinta $65.99$65.99 USD$65.99 - $65.99Nykyinen hinta $65.99 USD| /
CNHL G+Plus 5000mAh 22.2V 6S Lipo-akku 70C XT90-liittimellä
41 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 500706 Kapasiteetti: 5000mAh Jännite: 22.2V / 6-kennoa / 6S1P Purkunopeus: 70C jatkuva / 140C hetkellinen Latausn...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $65.99 - Alkuperäinen hinta $65.99Alkuperäinen hinta $65.99$65.99 USD$65.99 - $65.99Nykyinen hinta $65.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $36.99 - Alkuperäinen hinta $36.99Alkuperäinen hinta $36.99$36.99 USD$36.99 - $36.99Nykyinen hinta $36.99 USD| /
CNHL G+Plus 3000mAh 14.8V 4S 70C Lipo-akku XT90-liittimellä
28 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 300704 Kapasiteetti: 3000mAh Jännite: 14,8V / 4-soluinen / 4S1P Purkunopeus: 70C jatkuva / 140C hetkellinen Latau...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $36.99 - Alkuperäinen hinta $36.99Alkuperäinen hinta $36.99$36.99 USD$36.99 - $36.99Nykyinen hinta $36.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $65.99 - Alkuperäinen hinta $65.99Alkuperäinen hinta $65.99$65.99 USD$65.99 - $65.99Nykyinen hinta $65.99 USD| /
CNHL G+Plus 5000mAh 22.2V 6S Lipo akku 70C EC5-liittimellä
39 reviewsVain 7 yksikköä jäljelläTekniset tiedot: Varastonumero: 500706EC5 Kapasiteetti: 5000mAh Jännite: 22,2V / 6-kennoa / 6S1P Purkunopeus: 70C jatkuva / 140C hetkellinen Lata...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $65.99 - Alkuperäinen hinta $65.99Alkuperäinen hinta $65.99$65.99 USD$65.99 - $65.99Nykyinen hinta $65.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $43.98Alkuperäinen hinta $43.98 - Alkuperäinen hinta $43.98Alkuperäinen hinta $43.98$31.98 USD - $43.98 USD$31.98 - $43.98Nykyinen hinta $31.98 USD| /
[Combo] 2 pakettia CNHL MiniStar 1500mAh 14.8V 4S Lipo akku 120C XT60-liittimellä
122 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 1501204 Kapasiteetti: 1500mAh Jännite: 14,8V / 4-kennoa / 4S1P Purkausnopeus: 120C jatkuva / 240C hetkellinen Lata...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $43.98Alkuperäinen hinta $43.98 - Alkuperäinen hinta $43.98Alkuperäinen hinta $43.98$31.98 USD - $43.98 USD$31.98 - $43.98Nykyinen hinta $31.98 USD| /Säästä jopa 27% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $24.99 - Alkuperäinen hinta $24.99Alkuperäinen hinta $24.99$24.99 USD$24.99 - $24.99Nykyinen hinta $24.99 USD| /
CNHL G+Plus 3000mAh 11.1V 3S Lipo akku 70C XT90-liittimellä
15 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 300703 Kapasiteetti: 3000mAh Jännite: 1Purkausnopeus Purkausnopeus: 70C jatkuva / 140C hetkellinen Latausnopeus: ...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $24.99 - Alkuperäinen hinta $24.99Alkuperäinen hinta $24.99$24.99 USD$24.99 - $24.99Nykyinen hinta $24.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $25.98 - Alkuperäinen hinta $29.99Alkuperäinen hinta $25.98$25.98 USD - $29.99 USD$25.98 - $29.99Nykyinen hinta $25.98 USD| /
2 pakkausta CNHL MiniStar 850mAh 11.1V 3S 70C Lipo-akku XT30U-liittimellä CineWhoopille
24 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 85703G3 Kapasiteetti: 850mAh Jännite: 11,1V / 3-kennoa / 3S1P Purkunopeus: 70C jatkuva / 140C hetkellinen Latausno...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $25.98 - Alkuperäinen hinta $29.99Alkuperäinen hinta $25.98$25.98 USD - $29.99 USD$25.98 - $29.99Nykyinen hinta $25.98 USD| / -
Alkuperäinen hinta $55.99 - Alkuperäinen hinta $55.99Alkuperäinen hinta $55.99$55.99 USD$55.99 - $55.99Nykyinen hinta $55.99 USD| /
CNHL Racing -sarja 5600mAh 14.8V 4S2P 120C Kova Kotelo 4S Lipo Akku EC5 Pistokkeella
33 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: HC5601204XEC5 Kapasiteetti: 5600mAh Jännite: 14.8V / 4-kennoa / 4S2P Purkunopeus: 120C jatkuva / 240C hetkellinen ...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $55.99 - Alkuperäinen hinta $55.99Alkuperäinen hinta $55.99$55.99 USD$55.99 - $55.99Nykyinen hinta $55.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $13.99 - Alkuperäinen hinta $27.98Alkuperäinen hinta $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Nykyinen hinta $13.99 USD| /
CNHL MiniStar 350mAh 7,4V 2S 70C Lipo-akku XT30-liittimellä
12 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 35702G Kapasiteetti: 350mAh Jännite: 7,4V / 2-kennoa / 2S1P Purkausnopeus: 70C jatkuva / 140C hetkellinen Lataus...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $13.99 - Alkuperäinen hinta $27.98Alkuperäinen hinta $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Nykyinen hinta $13.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $77.98 - Alkuperäinen hinta $155.96Alkuperäinen hinta $77.98$77.98 USD - $155.96 USD$77.98 - $155.96Nykyinen hinta $77.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza -sarjan Pro 1350mAh 22.2V 6S 150C Lipo-akku XT60-liittimellä
13 reviewsLoppu varastostaNopea sovitustarkistus 2 paketin CNHL Speedy Pizza Series Pro 1350mAh 6S 150C LiPo -akku XT60-liittimellä on suunniteltu 5-tuuman FPV-piloteill...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $77.98 - Alkuperäinen hinta $155.96Alkuperäinen hinta $77.98$77.98 USD - $155.96 USD$77.98 - $155.96Nykyinen hinta $77.98 USD| /Loppuunmyyty -
Alkuperäinen hinta $37.99 - Alkuperäinen hinta $37.99Alkuperäinen hinta $37.99$37.99 USD$37.99 - $37.99Nykyinen hinta $37.99 USD| /
CNHL G+Plus 11.1V 5000mAh 3S Lipo akku 70C XT90-liittimellä
20 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 500703 Kapasiteetti: 5000mAh Jännite: 11,1V / 3-kennoa / 3S1P Purkunopeus: 100C jatkuva / 200C hetkellinen Lataus...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $37.99 - Alkuperäinen hinta $37.99Alkuperäinen hinta $37.99$37.99 USD$37.99 - $37.99Nykyinen hinta $37.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $117.99 - Alkuperäinen hinta $117.99Alkuperäinen hinta $117.99$117.99 USD$117.99 - $117.99Nykyinen hinta $117.99 USD| /
CNHL Super Tucano 1600mm korvaava siipisarja tarroilla
4 reviewsVain 10 yksikköä jäljelläVarastonumero: STUP013 CNHL Super Tucano 1600mm Vaihtosiipisarja tarroilla on suora korvaava osa, joka on suunniteltu palauttamaan lentokoneesi mit...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $117.99 - Alkuperäinen hinta $117.99Alkuperäinen hinta $117.99$117.99 USD$117.99 - $117.99Nykyinen hinta $117.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $4.99 - Alkuperäinen hinta $14.97Alkuperäinen hinta $4.99 - Alkuperäinen hinta $14.97Alkuperäinen hinta $4.99$3.19 USD - $14.97 USD$3.19 - $14.97Nykyinen hinta $3.19 USD| /
CNHL MiniStar 350mAh 2S 7,4V LiPo-akku 70C PH (UMX) liittimellä
3 reviews10+ varastossaNopea sovitus tarkistus Jännite: 2S (7.4V)Kapasiteetti: 350mAhLiitin: PH (UMX) suurvirta 3-nastainenKoko (P × L × K): 43 × 19 × 14 mm (±1–5 mm)Pain...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $4.99 - Alkuperäinen hinta $14.97Alkuperäinen hinta $4.99 - Alkuperäinen hinta $14.97Alkuperäinen hinta $4.99$3.19 USD - $14.97 USD$3.19 - $14.97Nykyinen hinta $3.19 USD| /Säästä jopa 36% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $59.98Alkuperäinen hinta $59.98 - Alkuperäinen hinta $59.98Alkuperäinen hinta $59.98$51.98 USD - $59.98 USD$51.98 - $59.98Nykyinen hinta $51.98 USD| /
[Combo] 2 pakkausta CNHL Racing Series 4900mAh 7.4V 2S2P 120C kovakotelo 2S Shorty Lipo -akku T/Dean-liittimellä
23 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: HC4901202X Kapasiteetti: 4900mAh Jännite: 7,4V / 2-soluinen / 2S2P Purkunopeus: 120C jatkuva / 240C hetkellinen La...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $59.98Alkuperäinen hinta $59.98 - Alkuperäinen hinta $59.98Alkuperäinen hinta $59.98$51.98 USD - $59.98 USD$51.98 - $59.98Nykyinen hinta $51.98 USD| /Säästä jopa 13% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $23.99 - Alkuperäinen hinta $23.99Alkuperäinen hinta $23.99$23.99 USD$23.99 - $23.99Nykyinen hinta $23.99 USD| /
CNHL G+Plus 5000mAh 7.4V 2S 70C Lipo-akku XT90-liittimellä
19 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 500702 Kapasiteetti: 5000mAh Jännite: 7.4V / 2-kennoa / 2S1P Purkausnopeus: 70C jatkuva / 140C hetkellinen Latau...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $23.99 - Alkuperäinen hinta $23.99Alkuperäinen hinta $23.99$23.99 USD$23.99 - $23.99Nykyinen hinta $23.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $23.99 - Alkuperäinen hinta $47.98Alkuperäinen hinta $23.99 - Alkuperäinen hinta $47.98Alkuperäinen hinta $23.99$17.99 USD - $47.98 USD$17.99 - $47.98Nykyinen hinta $17.99 USD| /
CNHL MiniStar 1800mAh 14.8V 4S Lipo akku 120C (max 240C) XT60-liittimellä
31 reviews10+ varastossaNopea sopivuuden tarkistus CNHL MiniStar 1800mAh 14.8V 4S 120C LiPo Battery with XT60 Plug on kompakti ja suorituskykyinen 4S-akku nopeuspainotteis...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $23.99 - Alkuperäinen hinta $47.98Alkuperäinen hinta $23.99 - Alkuperäinen hinta $47.98Alkuperäinen hinta $23.99$17.99 USD - $47.98 USD$17.99 - $47.98Nykyinen hinta $17.99 USD| /Säästä jopa 30% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $12.99 - Alkuperäinen hinta $25.98Alkuperäinen hinta $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Nykyinen hinta $12.99 USD| /
CNHL MiniStar 850mAh 11.1V 3S 70C Lipo-akku XT60-liittimellä
31 reviewsVain 1 yksikköä jäljelläNopea sopivuustarkistus CNHL MiniStar 850 mAh 11,1 V 3S 70C LiPo-akku XT60-liittimellä on kompakti, suuren tehon 3S-akku RC-käyttäjille, jotka tarv...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $12.99 - Alkuperäinen hinta $25.98Alkuperäinen hinta $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Nykyinen hinta $12.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $29.99 - Alkuperäinen hinta $59.98Alkuperäinen hinta $29.99 - Alkuperäinen hinta $59.98Alkuperäinen hinta $29.99$22.99 USD - $59.98 USD$22.99 - $59.98Nykyinen hinta $22.99 USD| /
CNHL MiniStar 1500mAh 22.2V 6S Lipo akku 120C XT60-liittimellä
20 reviews10+ varastossa1500mAh 6s 120c Varastonumero: 1501206 Kapasiteetti: 1500mAh Jännite: 22.2V / 6-kennoa / 6S1P Purkausvirta: 120C jatkuva / 240C purkaus Latausnope...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $29.99 - Alkuperäinen hinta $59.98Alkuperäinen hinta $29.99 - Alkuperäinen hinta $59.98Alkuperäinen hinta $29.99$22.99 USD - $59.98 USD$22.99 - $59.98Nykyinen hinta $22.99 USD| /Säästä jopa 23% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $24.99Alkuperäinen hinta $24.99 - Alkuperäinen hinta $24.99Alkuperäinen hinta $24.99$17.99 USD - $24.99 USD$17.99 - $24.99Nykyinen hinta $17.99 USD| /
CNHL 3300mAh 11.1V 3S 40C Lipo-akku XT60-liittimellä
9 reviewsVain 3 yksikköä jäljelläNopea sopivuustarkistus CNHL 3300mAh 11.1V 3S 40C LiPo-akku XT60-liittimellä on tasapainoinen keskikokoinen 3S-akku RC-harrastajille, jotka haluava...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $24.99Alkuperäinen hinta $24.99 - Alkuperäinen hinta $24.99Alkuperäinen hinta $24.99$17.99 USD - $24.99 USD$17.99 - $24.99Nykyinen hinta $17.99 USD| /Säästä jopa 28% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $559.00 - Alkuperäinen hinta $559.00Alkuperäinen hinta $559.00$559.00 USD$559.00 - $559.00Nykyinen hinta $559.00 USD| /
CNHL Super Tucano 1600 mm:n RC-sotilaslentokone, PNP, sisäänvedettävillä laskutelineillä, laskusiivekkeillä ja LED-valoilla
58 reviewsLoppu varastostaVaraosat ja pitkäaikainen tuki Tiedämme, että RC-piloteille luotettava varaosatuki on tärkeä osa sitä, että lentokone pysyy lentokunnossa vuo...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $559.00 - Alkuperäinen hinta $559.00Alkuperäinen hinta $559.00$559.00 USD$559.00 - $559.00Nykyinen hinta $559.00 USD| /Loppuunmyyty -
Alkuperäinen hinta $25.99Alkuperäinen hinta $25.99 - Alkuperäinen hinta $25.99Alkuperäinen hinta $25.99$15.99 USD - $25.99 USD$15.99 - $25.99Nykyinen hinta $15.99 USD| /
CNHL Racing Series 8200 mAh 3,8 V 1S Shorty-LiHV-akku 1/12 Pan Car-, GT12- ja LMP12-autoihin
1 review10+ varastossaCNHL Racing Series 8200 mAh:n 1S Shorty LiHV -akku on suurikapasiteettinen, matalaprofiilinen kovakoteloinen akku, joka on kehitetty yhteensopiviin...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $25.99Alkuperäinen hinta $25.99 - Alkuperäinen hinta $25.99Alkuperäinen hinta $25.99$15.99 USD - $25.99 USD$15.99 - $25.99Nykyinen hinta $15.99 USD| /Säästä jopa 38% Säästä %